Carl Rotky *
(Graz 1891-1977 Grottenhof/ Leibnitz, Besuch der Malerschule v. C. Damianos) "Die Sulm", handsigniert C. Rotky, Öl auf Leinwand, 40 x 50 cm, Profilholzrahmen, Altersspuren
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
21.12.2015 - 15:09
- Vyvolávací cena:
Carl Rotky *
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 21.12.2015 - 15:09 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 14.12. - 18.12.2015 |